چرا فرجــــه؟

این مجموعه از سال ۸۵ در زمینه طراحی فروش و تامین کالاهای مورد نیاز هموطنان به صورت اقساطی اقدام نمود و از سال ۹۳ با راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای دریاداران فعالیت خود را در شهر های مختلف ساحلی گسترش داد و از سال ۹۶ با همکاری سازمان های اصلی ارائه دهنده بستر فروش اقساطی کشور همچون حکمت کارت نیروهای مسلح و اتحادیه فرهنگیان اقدام به ایجاد طراحی سامانه جامع فروش اقساطی کشور نمود.
آرمان ما ایجاد و تامین بیشترین طیف محصولات مختلف ، با شرایط متنوع ، و در شرایط مساوی با کمترین قیمت ، برای اکثریت جامعه عزیزمان است.

  نظر کاربران
  اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران قیطریه، خ روشنایی، نبش کوچه شقایق پلاک ۲
  • تلفن: 02128429803
  • همراه: 09301356173
  • پست الکترونیکی: info@furje.com

گوشی های شیائومی پرچم دار حال حاضر در صنعت گوشی

گوشی های شیائومی انقلابی جدید در صنعت گوشی های اندروید. کیفیت وطراحی منحصر به فرد این گوشی ها توانسته به خوبی در دل کاربران سایت فرجه جا وا کند،مسئله ای که باعث تمایز بسیار این گوشی با هم رده های خود شده قیمت بسیار مناسب وظرافت و زیبایی کیفیت بسیار بالا این برند میباشد. این گوشی چینی به قدری با کیفیت میباشد که در بازار چین به عنوان اپل یا اپل 2 شناخته شده است و در مدت پنح سال میان برندهای برتر جهان در رتبه پنجم قرار گرفته و این نشان دهنده این است که این گوشی ها در سال های آینده رقیب سرسختی برای دیگر برند ها در کل جهان خواهد شد.

شما دارندگان حکمت کارت و فرهنگیان عزیز میتوانید به راحتی با ثبت سفارش در سایت فرجه سامانه جامع فروش اقساطی تجربه خرید یکی از پر فروش ترین گوشی های حال حاضر ایران را همچون اکثریت کاربران فرجه تجربه کنید.